Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ekim 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Chp’nin Alifuatpaşa’da yaptığı mini refarandum sonuçlandı.

Alifuatpaşalıların iradesi belli oldu.

Alifuatpaşa’da düzenlenen refarandum sonuçlandı. CHP’nin Alifuatpaşa’da ‘Belediye kapatılsın mı, kapatılmasın mı” diye halka sorduğu soru cevabını buldu.

1400 Kişi 5 sandık

Alifuatpaşalılar Belediye’nin kapatılmamasından yana tercihte bulundu. Alifuatpaşa’da 1400 kişinin katıldığı seçimler 5 sandıkta gerçekleşti.

TBMM’de görüşmeye başlanacak, yeni Büyükşehir Kanunu yasa tasarısı ile kapanması gündeme gelen Alifuatpaşa Belediyesi için CHP’nin düzenlediği refarandum sonuçlandı.

 

Halkın Kararı; Kapatılmasın..

Mecliste görüşülmesine devam edilen Büyükşehir Kanunu hakkındaki yasa tasarısı ile kapanacak beldelerin kapanmaması için Chp nin Alifuatpaşa’da düzenlediği mini refarandum sonuçlandı.

İşte Alifuatpaşa’daki Referandum sonuçları

Toplam Kullanılan Oy sayısı                              :1400

Alifuatpaşa Belediyesi Kapansın Diyenler        :11

AlifuatpaşaBelediyesi Kapanmasın Diyenler     :1389

1995 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Halkı Kararını Verdi. için 3 Yorum

  1. cihat dedi ki:

    geyveye bağlandık o kadar basit artık kendinizi küçük düşürmeyin.hizmeti geyveden nasıl daha iyi alabiliriz ona kafa patlatın sayın zeytinoğlu sen geyveye bağlanmasın diyerek referanduma destek oldun geyveye ihanet ettin. ey chp geyve nin büyümesini niye istemiyorsunuz.siz akp ye destek oldunuz.bağlanmasın diyen kim alifuatpaşalı akpli kaymak yiyiciler.

  2. sabo dedi ki:

    yahu hep referandum yapsanız kaç yazar hem utanmadınızmı geyvenin mahallesi kadar yer için byle bişey yapmaya yazık size

  3. aydın dedi ki:

    sabo kardeş bu atilla başkan hep böyle boş işlerin adamı. aklı sıra alifuatpaşayı arkasına alıcak.ama alifuatpaşa hakettiği hizmeti murat başkandan gördüğü zaman bu kanunun ne kadar doğru olduunun farkına varıcak

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle