Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mart 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Alifuatpaşa’da Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor.

IMG_4304Alifuatpaşa’da içme suyu şebekesi ile tretuvar ve park ve bahçelerdeki bordür ve kilitli parke çalışmaları devam ediyor.

Alifuatpaşa beldesinde Ulucami Mah., Suat Yalkın Caddesinde eskiyen içme suyu şebekesinin, yeni şebekeyle değişimi işlemi ile Merkez cami yanındaki yürüyüs yolunda bordür ve parke taşı çalışması Belediye Fen Müdürlüğü ekiplerince tamamlandı.

Sağlıklı Su İçin

Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık; Görüyoruzki artık yer altındaki su şebekemiz tamamen deforme olmuş,Halkımızın sağlıklı su içebilmesi için bunları yeni su boruları değiştirerek şebekemizi yenilemiş oluyoruz.

Üst Yapı çalışmaları devam Edecek

Kilitli parke konusunuda değinen Başkan Çalık, Doğalgaz  alt yapı çalışmalarının bitirilmesinin ardından başlayan Kilitli parke döşeme işlemlerinin  belediye sosyal tesisleri yürüyüş yolunda başlatıldığını, şimdi ise  Merkez Camii yanındaki alanın tadilat edilerek Alifuatpaşalıların bahar süresince Sakarya kenarındaki sosyal tesislere ulaşmasının daha rahat güvenilir olarak sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1127 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa’da Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor.. için 1 yorum

  1. Can dedi ki:

    ÇALIŞMLARINDA BAŞARILAR DİLERIM EMEĞİ GECEN HERKEZE

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle