Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Mart 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

ALİFUATPAŞADA RÜYA PROJEDE İLK ADIM ATILDI
IMG_4477Alifuatpaşa’da Rüya Projede ilk adım atıldı..
Alifuatpaşa beldesini ortadan bölen Sakarya nehri üzerinde yapılacak olan Rekreasyon projeleriyle ilgili ilk çalışma başlatıldı.
Bakan Eroğlu’ndan Onay
Ak parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık Sakarya İlinin güneyini kapsayan ve yaklaşık 80.000 kişyi ilgilendirecek olan bu rüya proje çalışmasını Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na ilettiler.
Dsi çalışmaları Başlattı.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Sakarya Nehri kıyı kenarında 1300 mt.lik kıyı kenarın dolgu, peyzaj ve ıslah çalışması yapılacacağını belirterek proje ile ilgilenilmesi konusunda DSİ 3. Bölge müdürü Erol Şenöz’e talimatlarını verdi.
Rüya Proje Bölge insanımıza Hayırlı Olsun
Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık; rüya proje hakkında Eskişehir Dsi 3.Bölge müdürü Erol Şenöz’ü makamında ziyaret ederek projeyle ilgili geniş kapsamlı bilgilendirme toplantısı yaptıklarını,Toplantı ve ziyaret sonunda Dsi 3.Bölge Müdürü Şenöz projenin biran önce hayata geçirilmesi kapsamında fizibilite çalışmaları için gerekli talimatlarını vermiş bulunmaktadır, dedi.
Bakan Eroğlu, vekil Dişli’ye Teşekkür
Başkan Çalık; Projeye vermiş oldukları destek ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı Orman ve Su İşleri Bakanımız sayın Veysel Eroğlu’na, ve milletvekilimiz sayın Şaban Dişli’ye bölge halkı adına teşekkür eder şükranlarımızı sunarım, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

5301 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Rüya Proje’si için ilk adım atıldı için 12 Yorum

 1. geyveli dedi ki:

  Alifuatpaşa ya yapılan her yatırım bir Geyveli olarak bizi mutlu ediyor Şuayip Başkan çok saol allah senden razı olsun.çok şirin bi mahalleye sahip olcaz işallah

 2. hüdaverdi dedi ki:

  sayın dişli projeden önce şu ilçe olma sözünü yerine getirseydiniz.hani büyük şehir yasası meclisten geçince meclise kanun teklifi verip alifuatpaşanın ilçe olmasını isteyecektiniz.şuayip başkan ve meclis üyesi arkadaşların yanında seçim sonu esnaf gezisinde muhtar şenol güneşin çay ocağında bu şekilde açıklama getirmiştiniz soruma.saygılar

 3. sevilay özkan dedi ki:

  Proje tam olarak neleri kapsıyor anlatılmamış.Lütfen detay bilgi verin.Resimlerde gördüğüm gibi bir hal olacaksa ben istemem şahsen.Doğal yeşilliğimiz ve asırlık ağaçlarımız duble yol ve hızlı tren ayrıca kısa mesafeye yapılan 2 HES uğruna zaten heba oldu.Bu proje ile daha fazla kıraçlaşacak.

 4. aysu dedi ki:

  bu uzun zamandan beri yapılması gereken bir projeydi Sakarya nehri kenarında belediye parkından başka bir yer yok ,Geyve’de de güzel bir piknik alanı çay bahçesi olmadığına göre talepleri karşılamıyordu Sevilay hanımın dediği gibi ağaçlara dokunulmadan yapılmalı bu proje ve metresi daha uzun olmalı teşekkürler…….

 5. adam gibi adam dedi ki:

  Hani ilçe olacaktık.oldukmu ?Olduk olduk Geyvenin Mahallesi olarak tabiki olduk.Şİmdi Alifuatpaşalıların gazını almak göz boyamak için projelerden bahsediliyo “ASLI YOK YAYLASINDA 1500 KOYUNUM VAR MİSALİ”ARTIK GÖZÜMÜZ AÇILDI BAŞKANIM.SELAM VE SAYGILARIMLA

 6. ZAFER dedi ki:

  Bu proje Alifuatpaşa için yararlı bir proje Helal olsun Başkanım

 7. Eren dedi ki:

  Güzel bir proje olmuş Alifuatpaşa’ya yakışan bir görünüm alacaktır. Daha önceden yapılması gereken birşeydi.Yinede güzel bir proje…

 8. FAtih dedi ki:

  seçim yaklaşıo belli oluo nedense hiç inanmadım bu habere önce Alifuatpaşa kapatılan yollarını açsın boş vaadler vermesin yeter

 9. ahmet dedi ki:

  belediye meclis üyeliği secimlerinden önce ulaştırma bakanına da alifuatpaşada kahvede bir proje verilmişti daha hala yapılmasını bekliyoruz.kocaman tırlar şehir içinden geçiyor.proje yapmak kolay önemli olan hızlı bir şekilde uygulamak.

 10. erdemkocaman dedi ki:

  Dedikleri gibi rüya proje nezaman verdikleri sözü yerinde tuttular ki.?

 11. CAN ŞEN dedi ki:

  START VERİLDİ RÜYA PROJEYE BAŞLANDI GÖZÜNÜZ AYDIN

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle