Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Alifuatpaşa Belediyesi’nden bildirim

Alifuatpaşa Belediyesi bildirimde bulundu…

Alifuatpaşa Belediyesi, son zamanlarda belediyeye yönelik yıpratma amaçlı yayın ve haberlere ilişkin bir bildiride bulundu.

3005 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Belediyesi’nden bildirim için 3 Yorum

  1. misafir dedi ki:

    muhsin kaynağa sordum böyle bir yazıyı asla kaleme almadığını habersiz. olduğunu söyledi

  2. konu savcılığa ve kaymakama intikal etmiştir.bu telaş ondan ayrıca mahkeme kararında gözden kaçırılan bir nokta var yakında öğrenirsiniz.

  3. alifuatpaşa belediyesi herhangi bir hukuki dayanaktan yoksun olarak halkın bu yerleri arif bağcıoğlunun kullandığı safsatası ile ecrimisil uygulama çabasına girmiş.arif bağcıoğlu bu yerleri 2006 yılı 9 uncu ayında ağaç bedelleri tesbit edildiği tarihten itibaren kardeşinin oğlu ahmet bağcıoğlu ile birlikte kullanmamıştır şayet kullanmış olsa idi ahmet bağcıoğlunada ecrimisil çıkartmaları gerekirdi tüm evraklarda ikisinin adı ve imzaları kullandıkları tarihe kadar vardı ayrıca satın alan şirketce varılan anlaşmadada ahmet ve hüdaverdi bağcıoğlunun adı var olup bu belge ağaçların kesim işi için olup ağaçlar bedel ödenmek suretiyle alınmıştır
    arif baağcıoğlu na bu konuda habersitenizde tezkip hakkı doğmuştur bunuda kullanacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle