Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol Akyel Boğazköy ve Doğançay’daydı… 

erol akyel-ecevit keleş-chp geyve-teşkilatı-boğazköy-doğançayda14Akyel: “Geyve Boğazını Cazibe Merkezi Yapacağız” dedi.

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol Akyel, Doğançay ve Boğazköyde seçim çalışması yaptı.

Akyel: “Geyve Boğazı Öksüz, Geyve Boğazı Yağmacıların eline geçmiş,Geyve Boğazı Dünyada ender özellikleri olan bir bölge bu bölgede yaşayan Vatandaşlarımızın Huzur içinde yaşamaları için hep birlikte ciddi projeleri devreye sokacağız.” dedi.

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol Akyel, Belediye Meclis üyesi adaylarıyla seçim gezisini Doğançay ve Boğaz köyüne yaptı.

Ustalığınız Vatanı Satmakla Ustalaştınız Çalmakla Ustalaştınız

Hırsızlıkla UstalaştınızOnlara Öğle tokat atınki onların sesi Ankara’dan duyulsun

Bakanlar Götürüyor Yakınları Götürüyor Havvarileri Götürüyor

Onları yarın başındalar ittirmek gerek.

Halkımız sıkıntıda

30 Mart’ta sandık’ta gerekli cevabı verin

CHP Geyve ilçe başkanı Hikmet Akdemir, CHP Geyve Belediye Meclis Üyesi adayları Mevlüt Ayvaz, Talip Turan, Necmettin Öz, Sabiha Işık, Seval Erkul, Ferhat Sakarya, Şahin Yel, Mustafa Taşpınar, Muammer Bulut, Hilmi Altaş, Fuat Yılmaz, Zeynel A. Çadır ,Erol YILDIRIM ve partililer katıldı.

CHP Geyve ilçe başkanı Hikmet Akdemir” Ülke zor günlerden geçmektedir. İlçe başkanı olarak arkadaşlarımla birlikte olumsuz gidişata son vermek için çalışıyoruz. Yerel seçimlerde desteğinizi almak için geldik. Desteğinizi esirgemeyeceğinizi biliyorum“dedi.

Geyve Boğazında Manzara ve sağlıklı iklim özelliği var bu nedenle İç ve Dış turistin uğrak yeri olması için projeleri devreye sokacağız.

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL “2MK‘nın 15-20 yılda yaptıklarını ben beş yılda yaparım

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL “Hırsız hesabını mahkemede verir, sandıkta vermez. Rüşvet alan, yolsuzluk yapan hesabını mahkemede verir, sandıkta vermez

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL “Önümüzdeki dönemde yurttaşlarımız, sadece klasik bir belediye başkanı seçmeyecek, aynı zamanda Türkiye’nin geleceğine karar vereceksiniz

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL “AKP’ye oy veren seçmen de vermeyen seçmen de çok kaygılı. Bu çok tehlikelidir. Bu tehlikenin bir an önce bertaraf edilmesi gereklidir. Bu koşullarda bertaraf edilmesi mümkün değil. Bugünkü tehlikenin sebebi de bu iktidarın ta kendisidir. Kumpastı, şuydu, buydu… Bunların hepsini, bir an doğru varsayalım. Gidin, yargıya hesap verin. Eğer gerçekten bir şey yoksa yargıya hesap vermiyorsanız suçunuz yoksa da suçlusunuz. Çok ciddi sıkıntılar var. İnşallah bu sıkıntıları hep birlikte aşacağız

“Hiç kimse endişe duymasın. Herkes şunu bilsin; Türkiye Cumhuriyeti’nde Cumhuriyet Halk Partisi olduğu sürece bu ülkede hiç kimse halka kastedemez”

“Temiz, halka hesap veren siyaseti getireceğiz. Siyaset, zenginleşme aracı değildir, halka hizmet etme aracıdır. Halka hizmet, Hakk’a hizmettir”

“Huzurlu bir Türkiye’yi beraber inşa edeceğiz, beraber kuracağız

-”Gün, helal süt emmişlerin iktidara taşınma günüdür. Gün, sizden alınan her kuruşla ilgili size hesabını veren bir iktidarın iktidara getirilme günüdür. Gün, bugündür. Hep beraber bunun mücadelesini, kavgasını yapacağız”

-”Herkesin inancına saygılıyız, herkesin inancı benim başımın üstüne. Hiç kimseyi inancından ötürü asla ötekileştirmedik. Herkesin inancına, kimliğine saygı gösterdik ve göstereceğiz. Altını özenle çiziyorum; hiç kimsenin giysisiyle, kimliğiyle uğraşmadık ve uğraşmayacağız

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL “Demokrasiye inanıyorsak, güzel Türkiye’mize iyi ahlaklı kişilerin, siyasette ülkeyi yönetmesini istiyorsak, hepimize görev düşüyor. 30 Mart’ta sandığa gideceğiz, haramilerden hesap soracağız”

“CHP iktidar olduğunda bir çiftçinin kullandığı mazotun fiyatı 1,5 lira olacak. Herkes bunu çok iyi bilsin”

“Çiftçi kesinlikle, ürettiği ürünün, alın terinin karşılığını alacak”

“Biz seçimlerde size bir söz verdik. Dedik ki ‘bizi iktidara getirin, sizin kullandığınız mazotun fiyatını, 1,5 liraya düşüreceğiz’. O sözümüz vardı ama sizler dediniz ki ‘ya bunun kaynağını nereden bulacaksınız?’. ‘CHP acaba doğruyu söylüyor mu?’ Ben yine söylüyorum. CHP iktidar olduğunda bir çiftçinin kullandığı mazotun fiyatı 1,5 lira olacak. Herkes bunu çok iyi bilsin. İki, çiftçi kesinlikle, ürettiği ürünün alın terinin karşılığını alacak. Bakın ben size örnek vereyim. Buğday fiyatı nereden nereye geldi. 2002′e buğdayın fiyatı 30 kuruştu, mazot 1 lira. 3,5 kilo buğday satıyordunuz, 1 litre mazot alıyordunuz. 2014 buğday fiyatı 70 kuruş, mazot 5 lira. 7 kilo buğday satacaksınız ki 1 litre mazot alasınız.”

– “Artık, herkes sadece kendisini değil, ülkeyi ve çocuklarını da düşünmek zorunda”

Çiftçi Neden ekmiyor? Ürününün karşılığını alamıyor. 11 yılda 35 milyon dönüm arazi, Türkiye’de ekilmiyor. Çiftçi, ekmekten vazgeçti. İki Trakya büyüklüğünde.. Sebebi ekiyor, alın terinin karşılığını alamıyor. Mazot pahalı, gübre pahalı, su pahalı, ilaç pahalı.. Üretmiyoruz, saman ithal ediyoruz. Canlı hayvan ithal ediyoruz. Et ithal ediyoruz. Çiftçi kardeşim, kendine sor. Neden ithal ediyoruz? Hırsızlar kazansın diye, cepleri para dolsun diye, kursaklarından aşağıya haram lokmalar insin diye

Cumhuriyet Halk Partisi şunu düşünüyor, ‘Senin alın terinin karşılığını, sana vereceğiz’ diyor. Sen ekerdin, sen biçerdin. Sabahın köründe tarlaya giderdin, ürününü satardın, alın terinin karşılığını alırdın. Sonbaharda düğününü derneğini yapardın. Mutluydun sen. 11 yıldır ne haldesin bir bak kendine. Hala ‘AKP’ diyorsun. Şunu söylüyorum artık, herkes sadece kendisini değil, ülkeyi ve çocuklarını da düşünmek zorunda.”

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL “Bu düzen bozulmuştur, bu düzen yolsuzluğun talanın hüküm sürdüğü, iş adamı, bakan, siyasi iktidar üçgeninin harami saltanatıdır. Bu düzeni değiştirmek gerekmektedir. 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimler bunun için bir fırsattır, bir zorunluluktur.

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL Geyve’de MHP adayı Mehmet KIR,AKP adayı Murat KAYA ikisini de gördünüz bunların yaptıkları bir şey yok ki gelecekte bir şeyler yapsınlar,Sizlere söz veriyorum Bu 2MK ‘nin 15-20 yılda yaptıklarını ben beş yılda yaparım.Yapamazsam sizlerin karşısına çıkmam.

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL “Doğançay’ı Yaşanabilir cazibe merkezi olması için çaba sarf edeceğim.”

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL”Boğaz Köy civarında yapılması düşünülen Taşocakları dahil bütün olumsuz girişimlerin karşında yer alacağım.Su sorununuzu kısa sürede çözeceğim.Sorunları birlikte çözme sözü veriyorum.Bu güne kadar bizleri mahcup etmediniz 30 Mart seçimlerinde de BÜYÜKŞEHİR’de Ecevit Keleş’i,Geyve’de Erol AKYEL’i ve CHP’li Belediye Meclis üyelerini seçmenizi istiyorum.”

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL “CHP, 90 yıllık bir çınardır ve bu koca çınarın gölgesi altında dinlenmeye, huzur bulmaya, mutlu yaşamaya, Türkiye’deki 76 milyon yurttaşımızın tamamına yer açıyoruz

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol AKYEL Boğaz Köyde Konuşma yaparken CHP Sakarya Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş, CHP İl Başkanı Oğuz Curoglu çalışmalara katıldılar

Keleş, siyasetten zengin olanı, boğazından bir delikli kuruş gireni Allah bildiği gibi yapsın.Bu kabul edilemez.

Allah, Karşıma kul hakkı yiyen gelmesin diyor.

Ben bunu mertçe her yerde bağırarak söylüyorum.

‘’Yetim Hakkı yemem ve yedirmem’’

Yani bunun hiçbir izah edilebilir yanı yok diyen Ecevit Keleş, son dönemde yaşanan yolsuzluklara da dikkat çekti.

Keleş, tüm yurttaşların artık bu gerçekleri görmesi gerektiğini vurguladı ve iktidarın yasaları hiçe sayarak korku imparatorluğunu sürdürme gayretinde olduğunu belirtti.

Artık uyanalım ve olumsuzlukları görelim diyen Keleş, Bu toplumu yiğit insanlar, vatanseverler yönetmiyor.

Artık bu kötü gidişe hep beraber bir son verelim.

Elini sıktığı her vatandaştan oy isteyen Ecevit Keleş, Sakarya’mızın geleceği için, Ömer Adaleti’’ ile Sakarya Büyükşehir Belediyesini yönetmeyi vereceğiniz oyla talibim dedi.

Vatandaşlar da, cana yakın, samimi, dürüst içten davrandığı için Ecevit Keleş’i çok sevdiler ve yakın ilgi gösterdiler.

Fehmi DUMAN (sakarya54.net)

 

1736 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle