Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Eylül 2012 | Sakarya, Siyaset

Ak Partide şimdi bu konuşuluyor!

Bir süreden beri Ak Parti ile yakın temasda olan Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’in Pazar günü yapılacak olan Ak Parti Büyük Kongresinde Ak Partiye resmen geçeçek iddiası Ak Parti’de günün konusu oldu.

Bir süreden beri Ak Parti ile yakın temasda olan Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, son olarak eski Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu’nun Ak Partiye geçmesiyle iyice Ak Partiye yaklaşmıştı..

Yakın çevresine Ak Partiye kesinlikle geçeceğini söyleyen Keser, yakın çevresine 30 Eylül’e kadar Ak Partiye geçeceğim diye de gün veriyordu.   Keser’in Pazar günü Ankara’da yapılacak olan Ak Parti Büyük Kongresinde de Ak Partiye geçen belediye başkanları arasında yer alacağı gündeme geldi.

 Ak Parti Sakarya İl teşkilatının da günün konusu olan bu gelişme özellikle Pamukova’dan belediye başkan aday adayı olmak isteyenleri huzursuz etti..   Bu isimlerin başında eski başkan Feridun Turan ile Hüseyin Şen’i rahatsız etti..   Şimdi Cevat Keser karşıtları son iki gündür konuşulan bu gelişmenin gerçek olmaması için dua (!) ediyorlar

936 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle