Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Ocak 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset

 Ak Parti Geyve 4. Olağan Kongresi Yapıldı, Irmak Güven Tazeledi…

 Ak Parti Geyve 4. Olağan Kongresi Kültür Merkezinde yapıldı.

Kongreyi yöneten Divan Heyeti şu isimlerden oluştu: Süleyman Özten, Erdoğan Demirci, Osman Aydın, Hatice Aydemir, Orçun Özkan.

Divan oluşumundan sonra, Saygı Duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı birlikte söylendi.

Kongreye, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Şaban Dişli, Ayhan Sefer Üstün, Hasan Ali Çelik, AK Parti Kurucu Üyesi Cemal Kamacı, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya,   Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık, Ak Parti Pamukova ilçe başkanı Gürsel Işık, İl Genel Meclis Üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile temsilciler ve vatandaşlar katıldı.

 Eski İlçe Başkanı ve yeni aday Muhittin Irmak yaptığı kısa konuşmasında özetle şunları söyledi: ‘2008 yılında söz verdik, Geyve Belediyesini iktidar ile buluşturduk. Geyve hizmet almağa başladı. Belediye Başkanımız çalışmalarımıza destek verdik, teeşekkür ederim. Konuklarımıza da katılımları için teşekkür derim.’

Konuklardan Cemal Kamacı  konuşmasında; ‘Nerelerden nereye geldik, yapılan hizmetleri görünce el insaf diyoruz. Avrupa kriz ile boğuşuyor, Türkiye büyüyor. Avrupa işsizlik ile boğuşuyor, Türkiyede işsilik azalıyor. Ne idik ne olduk ne olacağız.’  Dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında özetle: ‘2009 yılında %52 oyla başkan seçildim. Bizim işimiz ekip işi, ekip ne kadar güçlü ise başarı beraberinde gelir. Şeffaf belediyecilik yaptık. Tüm faaliyetlerimizi halka anlattık…’ Dedi.

Milletvekili Şaban Dişli konuşmasında özetle: ‘Coşkulu bir kalabalık görüyorum, yeni yılın halkımıza iyilikler getirmesini diliyorum. Başkan Murat Kaya Geyve İlçesinde yaptıklarını anlattı, biz bir aileyiz. Yurt dışına işçi yolluyorduk, dışarıdan bize işçi gelmeğe başladı. Dünyanın her yerinde, herkesle görüşebilen tek lider bizim başbakanımız…’dedi.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu konuşmasında özetle: ‘Kongrenin teşkilatımıza hareket getirmesini, güç kuvvet getirmesini niyaz ediyorum…Nice partiler bu sahneden bir bir silinirken bizler oyumuzu arttırdık…’ Dedi.

Protokol konuşmalarından sonra, kayıtlı 420 delegenin olduğu seçime geçildi. Seçime eski başkan Muhittin Irmak tek kiste ile katıldı. Irmak’ın listesi şu isimlerden meydana geldi: Raif Alev, İlyas Akkaya, Selami Çolak, Ünal Demir, Sedat Aydemir, Mustafa Ünal, Ergün Karakuş, Senem Duran, İbrahim Çelik, Hatice Betül Özdemir, Eyüp Ay, Mustafa Eriş, Sami Gökbayrak, Yahya Dişli, Savaş İbrahim Akıncı, Kerim Mazlum, Mustafa Çelik, Bayram uzun, Ali Bostan.

Seçim sırasında; konuklara ve oyunu kullananlara pilav ikram edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2252 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan M.Irmak Güven Tazeledi. için 3 Yorum

  1. FİKRİ AVCI dedi ki:

    BAŞKAN MUHİTTİN IRMAK VE YÖNETİME HAYIRLI OLSUN. ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM

  2. emin DÜVEN dedi ki:

    seni ve yönetim kadronu kutluyorum sevgili kardeşim.ALLAH yar ve yardımcınız olsun.başarılar diliyorum.emin yapı.

  3. ertan dedi ki:

    yine mii sen, yinemiii seennnn ,,ne istiyooorsun bizdeeennn….kuyumcunun ilçe başkanlığına tekrar seçileceğini bilseydim oyumu akp ye vermezdim,genel seçimlerden önce bizlere bir daha aday yapılmayacağını söylemişlerdi yetkililer..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle