Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Ağustos 2013 | Alt Haberler, Siyaset

Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin IRMAK, Kadir Gecesi dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Ak Parti Geyve  İlçe Başkanı Muhittin Irmak Kadir Gecesi mesajında;

“Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularımızın had safhaya ulaştığı mübarek Ramazan Ayı’nın son günlerine yaklaşırken, Kur’an-ı Kerim’de bin aydan daha hayırlı olduğu belirtilen Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Kadir Gecesi’nin gönül dünyamıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize sağlık, sıhhat ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

İnanıyorum ki, Ramazan Ayı’nda oluşan birlik, beraberlik, yardımlaşma, kaynaşma, barışma duyguları, Kadir Gecesi’nde had safhaya ulaşacak, tüm Müslümanlar bu gecenin feyzinden mümkün olduğu kadar faydalanacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Geyveli hemşerilerim olmak üzere tüm İslam Alemi’nin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini, haksızlıkların giderilmesini, akan kan ve gözyaşlarını durdurmasını, birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamını daha da güçlendirmesini diliyorum.”

Muhittin IRMAK

Ak Parti Geyve İlçe Başkanı

880 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle