Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ocak 2014 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Siyaset

Ak Parti Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı…

 ak parti sakarya belediye başkan adayları tanıtım toplantısı (8)Sakarya Ak Parti İl Başkanlığı düzenlediği toplantıda, onaylanan Belediye Başkan Adaylarını basına tanıttı.

Toplantıya; Ak parti Sakarya İl başkanı Recep Uncuoğlu, Sakarya AKP Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, AKP kadın Kolları Başkanı ve İlçelerin Belediye Başkan Adayları katıldı. Toplantıya, Geyve Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Ay ve gençlik kolu üyeleri de katıldı.

Açılış ve hoş geldiniz konuşmasını Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu yaptı. Uncuoğlu konuşmasında özetle: ” Tanıtım toplantımıza hoş geldiniz…Listede görev alan arkadaşların başarılı olmalarını cenabı haktan niyaz ederim….Ateşten gömleği hakkını veren eski başkanlara ve yeni giyeceklere başarı diliyorum…Kazanan Sakarya olsun…” Dedi.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli konuşmasında : “…Başarıları her seçim döneminde yaşayacağız…görev alan arkadaşlara teşekkür ederim …Bizim en hassas konu; bir birimize destek vermektir. Bu kampanyayı birlikte yürüteceğiz…Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak…” Dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu konuşmasında özetle şunları söyledi: “Aday olan arkadaşlara ve görev yapan arkadaşlara başarılar diliyorum…belediyecilik ve hizmet bizim işimiz…Teşkilat bütünlük içinde hizmet yarışına girdi…”

Ak Parti MKYK Üyesi Çiğden Erdoğan Atabey kısa konuşmasında: “Çalışmalarınızda başarılar dilerim…Seçim sonunda 17 belediye başkanımızla kutlama yapacağız…Güçlü bir teşkilatımız var…” Dedi.

Sakarya Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Adayları tek tek konuklara tanıttı.

Toplantı, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1842 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle