Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mart 2013 | Alt Haberler, Yaşam

Pamukova Adliye Çalışanları Fidan Dikti…

5Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Pamukova Orman İşletmesi Şefliği koruma sahası içinde yer alan Hayrettin Köyü ağaçlandırma sahasına, Pamukova İlçesi Adliyesi çalışanları tarafından çam fidanı dikildi.

Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal kısa açıklamasında şu bilgileri verdi: “ Bu gün fidan dikimi yapılan saha, 2012 yılında meydana gelen örtü yangınında zarar görmüştü.  Pamukova İlçesi Adliyesi çalışanlarının talepleri üzerine sahaya 400 adet kızılçam fidanı dikildi. Farklı kurumlardan gelen fidan dikmek istiyoruz talepleri bizleri çok sevindiriyor. Yardıma hazırız.”

Fidan dikimine: Pamukova Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Muşul, Yargıçlar; Deniz Beştemir ve Ali Rıza Arıktekin, Adliye Çalışanları, Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal, Pamukova İşletme Şefi Savaş Pehlivan katıldı.

Fidan dikimine katılanlar, adeta dikim yarışı yaptı. Bir birlerine sık sık ‘Artık benimde bir dikili fidanım var’ diye takıldı. Dikim işlemine orman muhafaza memurları ve işçiler de destek verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3734 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Adliye Çalışanları Fidan Dikti… için 1 yorum

  1. Serdar ATAY dedi ki:

    Eyyüb bey; yapmış olduğunuz bu çalışmalar sizlere ve arkadaşlarınıza birer ahiret sermayesi olması temennisiyle.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle