Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Haziran 2013 | Alt Haberler, Geyve

Alifuatpaşada Yol genişletme ve İstinat Duvarı çalışmaları


IMG_5008Alifuatpaşa Belediyesi tarafından Epçeler mah.’de Yedi ayrı bölgede  yol genişletme ile istinat duvarı çalışmaları devam ediyor.

İstinat duvarı çalışmalarında tonlarca taş kullanıldığı belirtilerek,yıllardan beri süregelen toprak kayması ve mevcut yolun elverişli kullanılamıyor olması ortadan kaldırılmış olup,devam edecek yol genişletme ve istinat duvarı çalışmalarıyla mevcut alanların Alifuatpaşılıların hizmetine sunulacağı belirtildi.

2991 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

A.F.Paşa’da Yol genişletme ve İstinat Duvarı çalışmaları devam ediyor.. için 4 Yorum

 1. berk dedi ki:

  başkanım vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkürler her mahalle her sokakta aktif çalışmalarınız bizleri memnun ediyor

 2. geyveli dedi ki:

  sayın başkan Allah size güç kuvvet versin bu kadar kısıtlı imkanlarla alifuatpaşada gerilmedik yol ve sokak bırakmıyorsunuz çalışmalarınız takdire şayan alt ve üst yapı hariç teknolojik yöndende çalışmalarınız muhteşem mobese,e devlet projesi bunlardan muhteşem olanları bir çok ilçede bile bunlar yok. tebrikler. inşaallah sizi daha size yakışan makamlarda görmrk dileği ile

 3. asli dedi ki:

  diğer haberede yorum yaptığım için sadece tebrik ediyorum şuayip bey hizmetleriniz için teşekkürler.

 4. isim 2 dedi ki:

  samimi ve dürüst bir adam şuayip başkan alifuatpaşa için çok fedakarlıklar yapıyor ve ben inanıyorumki daha fazlasını hak ediyor, bu arada eğer düşünüldüğü gibi sakarya nehri kıyı kenar projeside olursa bu bölge insanı inanılmaz mükemmel bir yere sahip olur ve başkan adını başka yerlerdede duyurabilir diye düşünüyorum…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle