Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Ocak 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve

” 3 E GURUP  PETROL ” Hizmet Vermeğe Başladı…

 3 e grup türk petrol alifuatpaşa geyve (15)Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesi Epçeler Mahallesi Ankara Caddesi Karapınar Mevkiinde ( Taraklı yolunun Eşme sapağı yakını ) kuruluşunu tamamlayan ” 3 E Grup Petrol – Türkiye Petrolleri ” hizmet vermeğe başladı.

” 3E Grup Tekstil Akaryakıt Sanayi Ticaret Ltd. Şti.” Genel koordinatörü Erdal İlbeyli kısa açıklamasında şunları söyledi:  ” 3E Grup olarak yeni hizmet halkamıza bu tesisi ekledik. Yöreye sağlayacağımız istihdamı büyütmeği elbette isteriz. Bizler tercih edilirsek – sahiplenirsek tabi ki destek verenlere bizlerde destek veririz. Geniş bir sektörüz, uygulama alanlarımızla geniş bir kitleye istihdam sağlıyoruz. Geyveli hemşerilerimize de hizmetimizi sunuyoruz, desteklerini bekliyoruz. Buyursunlar konuğumuz olsunlar, hizmetlerimizden yararlansınlar.”

Tesisten yararlanan sürücüler açıklamalarında: “Türk Petrol kullanarak, ülkemize katkıda bulunuyoruz. Temiz olan tesiste saygı görüyoruz. Yapanların ellerine sağlık.” Dedi.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

6400 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle