Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Ocak 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Videolar, Yaşam

 

geyve idareciler günü kutlamasıGeyve Kaymakamı İdris Akbıyık, ‘İdareciler Günü Kutlaması’ gerekçesi ile kendisini ziyaret edenleri kabul etti.

Kaymakam Akbıyık ilk olarak, ‘İdareciler Günü Kutlaması’ amacı ile gelen Kaymakamlık Personelini kabul etti. Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar kısa açıklamasında: ‘ Kaymakamımız Sayın İdris Akbıyık’ın İdareciler Gününü en iyi dileklerimiz ile kutluyor, nice başarılı çalışma yılları diliyoruz. Bizleri kabulü içinde teşekkürlerimizi arz ediyoruz.’ Kaymakam Akbıyık ise açıklamasında; ‘İdareciler günümü kutlamak amacı ile gelen; Yazı işleri Müdürü Vardar ve  Kaymakamlık personelime teşekkür ederim.’ Dedi.

İlçe Milli Eğitim Personeli de, Kaymakam Akbıyık’ı ‘İdareciler Günü’nü kutlamak amacı ile ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, Şube Müdürleri; Davut Karamehmetoğlu ve Mehmet Doğan ile Kurum çalışanlarından oluşan heyet Kaymakam Akbıyık’ın ‘çalışanlar Günü’nü kutladı. Milli Eğitim Müdürü Nalbant kısa açıklamasında; ‘Değerli Kaymakamımızın İdareciler Gününü en iyi dileklerimizle kutluyoruz. Kaymakamımız gibi idarecileri Allah başımızdan eksik etmesin.’  Kaymakam Akbıyık açıklamasında; ‘İdareciler günümü kutlamak amacı ile gelen Milli Eğitim Müdürümüze ve personeline teşekkür ederim. Her mesleğin kutlama günleri bulunuyor. Biz idarecilerinde bir günü olması ve kutlanması elbette bizleride memnun ediyor.’ Dedi.


Geyve İdareciler Günü Kutlaması ile geyvemedya

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

1105 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle